Stylomierz - ze stylem na Ty!

Zaloguj się jeżeli posiadasz konto | Nie masz u nas konta? Zarejstruj się | Pomoc

Witaj, właśnie odkryłaś najlepszą stronę świata mody.

Załóż konto

Sprawdź, czy Twoi znajomi już tu są i sama zacznij zabawę.

Nie czekaj dłużej - dołącz do grona najlepszych stylistek.

Kreuj style, walcz, doradzaj, oceniaj, wygrywaj konkursy, pisz artykuły, plotkuj w klubach, poznawaj ludzi i zdobywaj kolejne rangi popularności.

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij tutaj.

Temat: Konkurs recytatorski - wiersze i proza.

iwus iwus Napisz PW 05/02/2010 20:33 iwus napisał/-a:

Hej . Mam pewien problem. Od kilku lat biorę udział w konkursach recytatorskich, ale tym razem nie mam pomysłów na wiersze - potrzebuję dwóch i jeszcze do tego prozę, czyli fragment jakiejś opowieści. Nie jestem pewna czy w internecie da się znaleźć to, co się chce, nie raz szukałam i na prawdę trzeba mieć dobre źródła, żeby coś znaleźć. Chciałabym , żeby te wiersze można było np. modulować na głosy, (szept, krzyk,itp..) i aby były jak najlepsze :) Może znacie jakieś fajne i możecie mi polecieć .?? A co do prozy to, żeby też była w miarę prosta i świetna tak teatralnie i w ogóle .Na prawdę będę bardzo wdzięczna za pomoc, ocenię Wam style na 5, zagłosuję w pojedynkach.... ; ** Proszę was o pomoc, konkurs jest za tydzień............... ; ** Nawet nie wiecie jak mi pomożecieee .;) Chciałabym zabłysnąć.....;PP Heh... nie no może nie aż tak ale proszę o wsparcie i propozycje zarówno wierszy i prozy .; ***

x33keshax33 x33keshax33 Napisz PW 05/02/2010 20:35 x33keshax33 napisał/-a:

Potop Henryka Sienkiewicza cały jest napisany wierszem ;]]

iwus iwus Napisz PW 05/02/2010 20:38 iwus napisał/-a:

Hmm, ale coś takiego w miarę, żeby za długie nie było .; ))

iwus iwus Napisz PW 05/02/2010 20:44 iwus napisał/-a:

Proszę, nie żartujcie sobie z tego : (

green-girl green_girl Napisz PW 05/02/2010 20:52 green_girl napisał/-a:

jejku ja też biorę w tym konkursie udział ! :D ja mam deszcze i czasem chce się do człowieka :P

green-girl green_girl Napisz PW 05/02/2010 20:53 green_girl napisał/-a:

Tobie też je polecam :)) A prozę biorę z książki Paulo Coelho "11 minut" :)

iwus iwus Napisz PW 05/02/2010 23:46 iwus napisał/-a:

:)) dziękujeee. pomyślę.;)

x33keshax33 x33keshax33 Napisz PW 06/02/2010 10:32 x33keshax33 napisał/-a:

Ja nie żartowałąm .. naprawdę możesz sobie wybrać jakiś kawałek z Potopu .. ;]

janna-xd janna_xd Napisz PW 06/02/2010 11:37 janna_xd napisał/-a:

ja też biorę od lata udział;] i mam dobre pomysły :

Małgorzaty Musierowicz "Kwiat Kalafiora" tam jest fragment gdzie Gabrysia gada z ciocią na temat upieczenia toru - wygrałam tym 3 miejsce w powiecie;]

albo "Ania z Zielonego wzgórza" oburzanie pani Linde to jest fragment jak Ania kłóci się z panią Linde i się wyzywają xd

powodzenia;***

janna-xd janna_xd Napisz PW 06/02/2010 11:43 janna_xd napisał/-a:

a wierz to może być "List do ludożerców" tylko nie pamiętam czyj on jest. xd dostałym za niego 1 miejsce xd a za te Anie to chyba też 1 bo to było razem xd

janna-xd janna_xd Napisz PW 06/02/2010 11:44 janna_xd napisał/-a:

a i ja pamiętam, ze jak byłam w 1 kl. podstawówki to zarecytowałam wierz "Kwoka" i dostałam 1 miejsce xd to jest wierz raczej dla dzieci;pp ale jak chcesz to możesz spróbować xd

iwus iwus Napisz PW 06/02/2010 12:10 iwus napisał/-a:

ja też recytowałam ten wiersz "kwoka" jak bylam w 1-3 i zajelam jedno z pierwszych miejsc. skorzystam z waszych propozycji. dziekuje i mozecie na mnie liczyc miedzy innmi w pojedynkach.

iwus iwus Napisz PW 06/02/2010 12:10 iwus napisał/-a:

ale dawajcie jeszcze propozycje.;*

jerss jerss Napisz PW 06/02/2010 13:07 jerss napisał/-a:

No ja właśnie też niedługo pewnie będę miała konkurs. Również chce się pokazać z jak najlepszej strony, chciałabym wygrać i pokazać mojej polonistce, że jestem dobra w recytowaniu.. Ja mam strasznie wymagającą babę od polskiego, porażka... ;/ W 1kl gimnazjum chciałam recytować z utworów Adama Asnyka, naprawdę polecam, są świetne ! Ale ona mi nie pozwoliła i kazała mi recytować jakąś Terkotkę nie pamiętam autora, ale wiersz nawet fajny ;) A co do prozy to zgadzam się Ania z Zielonego Wzgórza jest b. dobra.

jerss jerss Napisz PW 06/02/2010 13:15 jerss napisał/-a:

O i jeszcze dobry moment w Ani kiedy to pieczą tort i bodajże zamiast olejku do ciasta Ania dodaje krople jakieś tam. Już nie pamiętam. Kurczę kiedyś moja koleżanka miała świetną prozę, ale nie mogę sobie przypomnieć z jakiej książki. To było coś o rozpoczęciu szkoły. Pamiętam, że to z serii jakieś, wiem, że kiedyś dość dużo osób czytało te książki. Ale nic mi nie przychodzi do głowy co to za tytuł....

iwus iwus Napisz PW 06/02/2010 18:20 iwus napisał/-a:

Może to z serii książek Małgorzaty Musierowicz .?? ; PP Dzięki za wszysttko co piszeciee .;)) ja też mam dziwną panią od polaka, ale jakoś ujdzie .;p

iwus iwus Napisz PW 06/02/2010 18:50 iwus napisał/-a:

już oceniłam kilka waszych styli i zaglosowalam w kilku pojedynkach;**

jerss jerss Napisz PW 07/02/2010 20:25 jerss napisał/-a:

Nie raczej nie, to było coś młodzieżowego. Nie przypomnę sobie niestety ;((( Ja myślę, że też skorzystam z kilku propozycji :)

iwus iwus Napisz PW 08/02/2010 16:07 iwus napisał/-a:

a kiedy macie ten konkurs .?? Bo ja w sobotę i boję się, że się nie uwinę, nawet się do niego nie zgłosiłam, ale bardzo chcę ...;/

jerss jerss Napisz PW 08/02/2010 16:36 jerss napisał/-a:

ja nie wiem kiedy :D

Dołącz do nas: Facebook / Blip / Twitter / Pinger / Flaker

Copyright © Butik on-line. Wszelkie prawa zastrzeżone.